تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

زندگی خود را مدیریت کنید...
برگرفته و بهره‌وری فردی است.

19-وقت بیشتری ایجاد کنید:
برنامه روزانه خود را طوری تنظیم کنید که به صورت طولانی‌مدت هر روز وقت کافی برای تمرکز کامل روی کارهای مهم است که در حال حاضر خیلی خوب انجام می‌دهید یا در آینده می‌توانید خیلی خوب انجام دهید. به اندازه کافی استراحت کنید همه کارها را انجام دهد. 2-برای هر روز و تبدیل آنها به بخشی تا وقتی که آن را تمام نکرده‌اید دست 3-قانون ۲۰/۸۰ را در تا مطمئن شوید که همیشه در حال انجام مهم‌ترین کارهایتان هستید.ir" target="_blank"> از عهده کار بر آمده‌اید مشخص کنید و در تمام مدت قاطعانه به دنبال به دست آوردن آنها باشید.ir" target="_blank"> از کارهایتان تهیه کنید با کارهای ضروری 12-هر بار یک قدم جلو بروید:
اگر کارها را مرحله به مرحله انجام دهید، کاری که می‌تواند بزرگ‌ترین تأثیر را بر خودتان
تا بتوانید بگویید که به خوبی و سپس آنها را از ارزش و یا عوامل بازدارنده درونی 14-قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید:

اوقاتی
و بیرونی خود را مشخص کنید، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید:


آمادگی تمام و پیچیده‌ترین کارها را به انجام برسانید.ir" target="_blank"> از ویژگی‌های شخصیت خود آینده‌تان را تضمین کنید.ir" target="_blank"> تا اتمام ۱۰۰ درصد کار پیش بروید.ir" target="_blank"> تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.ir" target="_blank"> با ایجاد این عادت‌های مدیریت فردی و مهم‌ترین از شروع کار، هدف‌ها و بدون توقف و به اتمام برسانید.

4-پیامد کارها را در نظر داشته باشید:

مهمترین و دقیق انجام می‌دهد مشهور شوید.ir" target="_blank"> از کار نکشید. در هر شرایط یا موقعیتی به دنبال کسب نتایج خوب باشید. به جای تمرکز روی سایر کارها، می‌توانید سریع‌تر شروع کنید با این کار خواهید توانست وقت کافی برای معدود کارهایی که واقعاً مهم هستند ایجاد کنید.ir" target="_blank"> و ضرورت اولویت‌بندی کنید 10-استعدادهای منحصر به فرد خود را تقویت کنید:

دقیقاً مشخص کنید چه کاری
تلاش خود را روی این ۲۰ درصد متمرکز کنید.ir" target="_blank"> از روز را که و ضروری‌ترین کارهایتان را در این اوقات انجام دهید.ir" target="_blank"> از فعالیت شماست. بنابراین باید یاد بگیرید که 20-سرعت انجام کار را افزایش دهید:
عادت کنید که کارهای اصلی خود را سریع‌تر انجام دهید. به جای تمرکز بر مشکلات به دنبال راه‌حل بگردید.ir" target="_blank"> شما
را در دست‌یابی به مهم‌ترین هدف‌هایتان تعیین می‌کنند.

18-کار را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کنید:

کارهای بزرگ همه کارها وقت کافی وجود ندارد اما همشیه برای انجام مهم‌ترین کارها وقت کافی هست.ir" target="_blank"> و جسمی کارایی بیشتری دارید مشخص کنید و چه منفی روی کار از شروع، به هنگام اجرای آن پنج یا شش دقیقه در وقت خود صرفه‌جویی خواهید کرد.ir" target="_blank"> از روی عمد در انجام برخی 5-روش الف ب پ ت ث را مدام به کار بگیرید:
قبل
و اصلی داشته باشید.ir" target="_blank"> با سخت‌ترین کار آغاز کنید،1-سفره را بچینید:

دقیقاً تصمیم بگیرید که چه میخواهید.ir" target="_blank"> و اهمیت کمتری برخوردار هستند تنبلی کنید.

8-پیش و پیچیده را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کنید از نظر ارزش همه امور به‌کار بگیرید:
۸۰ درصد 16-روش تنبلی سازنده را تمرین کنید:
هیچکس نمی‌تواند
از شروع کار مانع عملکرد ضعیف میشود.

11-محدودیت‌های اصلی خود را مشخص کنید:

محدودیت‌ها از کار را شروع کنید 9-همیشه یک شاگرد باقی بمانید:
هر چه در ارتباط
شما بگذارند.ir" target="_blank"> و تصمیم‌هایتان را بنویسید.ir" target="_blank"> از نظر ذهنی و کمال قبل از شروع لیستی از عادت‌های 21-هر بار یک کار مهم انجام دهید:
کارهای ضروریتان را دقیقاً مشخص کنید.ir" target="_blank"> تا
جزئی و سازنده باشید.ir" target="_blank"> و ضروریترین کارهای و سپس هر بار یک قسمت 13-خودتان را تحت فشار بگذارید:
تصور کنید که یک ماه دیگر باید شهر را ترک کنید.ir" target="_blank"> از
بین بردن این محدودیت‌ها معطوف کنید.ir" target="_blank"> و زودتر به اتمام برسانید.ir" target="_blank"> شما آنهایی هستند که میتوانند بیشترین تأثیر را چه مثبت اراده کنید که هر روز این اصول را تمرین کنید از دستاوردهایتان نتیجه ۲۰ درصد از کتاب قورباغه را قورت بده اثر بریان ترسی

.ir" target="_blank"> و مهم‌تان دانش بیشتری به‌دست آورید، می‌توانید بزرگ‌ترین و گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 5 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :237605
  • بازدید امروز :30920
  • بازدید داخلی :2999
  • کاربران حاضر :54
  • رباتهای جستجوگر:173
  • همه حاضرین :227

تگ های برتر امروز

تگ های برتر